Plaats van herkomst: | China |
---|---|
Merknaam: | Boyne |
Certificering: | CE certification |
Modelnummer: | Door-FJ-30C |
Min. bestelaantal: | 1 pc |
Prijs: | negotiable |
Verpakking Details: | Standaard houten de uitvoerpakket |
Levertijd: | 7 werkdag |
Betalingscondities: | T / T, Western Union |
Levering vermogen: | 1000 PC's per maand |
Productnaam: | Twee Deur Dertig Tray Proofer | deur: | 2 |
---|---|---|---|
Functie: | Gisting | Type: | Vloertype |
Materiaal: | Roestvrij staal | Capacility: | 30 Dienbladen |
GROOTTE: | 10101*750*1875mm | macht: | 2.8KW |
N.W: | 220kg | Verpakking: | houten plank |
Markeren: | commercieel roestvrij staalmateriaal,de oven van het roestvrij staalgasfornuis |
Twee Deur Dertig Tray Proofer 30 de Gistingsdoos van het Dienbladenbrood voor Bakkerij
Beschrijving
Gemakkelijk aan snelle verrichting, te krijgen verwarmde, sparen energie en macht, duurzaam materieel om kwaliteit van brood te verbeteren.
Proofer wordt gemaakt van roestvrij staal, en het water in de tank wordt verwarmd door de elektrische het verwarmen buis om een hoop van waterdamp te produceren. De temperatuur binnen de doos kan 80-85% bereiken, en de temperatuur kan automatisch tussen 35-40 °C worden gecontroleerd om een geschikt gistingsmilieu te vormen, en een het verwarmen droge brandende buis en een het verwarmen stuk worden toegevoegd om de temperatuur binnen de doos te houden en de waterdruppeltjes te verwarmen. Het is het ideale materiaal voor de productie van brood en cakes.
De ononderbroken en convectieomloop van temperatuur en vochtigheid verstrekt eenvormige voorwaarden voor gisting. Daarom is het deeg overal vergist bij dezelfde snelheid op de machine.
De machine wordt ontworpen met het verwarmen van staven en het verwarmen van staven voor het verwarmen van de temperatuur en het produceren van vochtigheid. De bevochtigde waternevel wordt gecontroleerd door een solenoïdeklep. Bovendien wordt de lucht gedwongen om in convectie door te geven.
Met een knop, kunnen de temperatuur en de vochtigheid gemakkelijk zijn plaatsen om de meest geschikte gistingsvoorwaarden te verstrekken.
Eigenschap
1. De automatische nevel van het luxeschuim: elke gisting zal goed zijn.
2.Universal wiel: gemakkelijk zich te bewegen, hoogwaardige materieel, duurzaam.
3. Het modieuze deurhandvat, onzichtbaar handvat is mooi en duurzaam, comfortabel en vrij te schakelen.
4. Uitgerust met ventilator, zijn het redelijke omloopsysteem, de temperatuur en de vochtigheid op en neer eenvormig.
5. De watertank voegt automatisch water toe wanneer het water, zo de vochtigheid van de vergistende doos verdampt
is stabiel (80% - 85%), zeer goede ondoordringbaar makengevolgen!
6. Grote capaciteit, het multi-layer plaatsen, efficiënt en mooi.
7. Document dienbladgrootte: 400 * 600mm.
8. Het meest geschikte milieu voor broodgisting.
Specificatie:
Twee deur dertig-Dienblad Proofer | Door-FJ-30C | Volt: 220V Macht: 2.8kw Gewicht: 88kg Grootte: 1010×730×1875mm |
Gescheiden tempreture en Waternevelcontrolemechanisme, roestvrij staal 430 met glas het bekijken venster |
Productbeeld: